Aktualności

cze10

Wygodne i funkcjonalne fotele tapicerowane

Któż nie lubi zanurzyć się w miękkim uszaku po ciężkim dniu, zrelaksować się odrobinę z książką w ręku czy z filiżanką parującej herbaty obserwować migoczące w kominku płomienie? Nie da się ukryć, że wygodne i funkcjonalne fotele tapicerowane stanowią najważniejszy i najczęściej oblegany z mebli w wielu domach. Co decyduje o niesłabnącej od wielu lat popularności tych ogromnych siedzisk?

cze  10
Więcej
kwi30

Meble tapicerowane i wszystko, co trzeba o nich wiedzieć

Nie wychodzą z mody od wielu dekad, pasują do każdej przestrzeni, a dzięki elastycznym rozwiązaniom można je łatwo dopasować do swoich potrzeb. Meble tapicerowane, bo o nich oczywiście mowa, to trend, który cieszy się niesłabnąca popularnością wśród konsumentów. Oto kilka rzeczy, które każdy powinien o nich wiedzieć.

kwi  30
Więcej
kwi30

Sypialnia w salonie - jak ją dobrze przygotować?

Niewielkie mieszkanie lub kawalerka, w którym żyją bardziej liczne rodziny, to spore wyzwanie aranżacyjne. W takich domach z powodu braku dostatecznego metrażu rolę sypialni często gra salon. Jak zatem go wyposażyć, by spełniał wymagania wszystkich członków rodziny?

kwi  30
Więcej
kwi30

Fotel i sofa w kratę

Nie da się ukryć, że istnieją w dekoratorstwie takie wzory, których popularność nie słabnie z upływem lat. Jednym z nich jest... krata. Klasyczny szkocki tartan, elegancka pepitka, wyrazisty madras – na rynku dostępnych jest wiele rodzajów materiałów różniących się między sobą wielkością kwadratów, kształtem linii i zastosowanymi przeszyciami. Coraz częściej ten print pojawia się również na fotelach i sofach, deklasując stonowane zestawy wypoczynkowe.

kwi  30
Więcej
kwi30

Jak usunąć zacieki na kanapie?

Czyste i zadbane meble stanowią ozdobę każdego wnętrza. Niestety, często eksploatowane narożniki, tapczany czy fotele - zwłaszcza te obite jasną tapicerką - z upływem czasu mogą ulec zabrudzeniu. Jeśli zastanawiacie się Państwo, jak usunąć zacieki na kanapie, tutaj znajdziecie odpowiedź.

kwi  30
Więcej
sty14

Jak dobrać narożnik do salonu?

Wybierając meble do swojego domu, warto wziąć pod uwagę szereg czynników, które sprawią, że będą się doskonale prezentować, a do tego będą praktyczne i sprawdzą się podczas codziennego użytkowania. Odpowiednio dobrany narożnik do salonu wzbogaci wystrój pomieszczenia, zapewni nam wiele komfortu i będzie służył przez wiele lat.

sty  14
Więcej